| Access Control List (ACL) | Yes |
| Antenna type | Internal |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 268.3 mm |
| Height | 990mm |
| Input current | 9/4.5 A |
| Maximum data transfer rate | 96 Gbit/s |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Operating temperature (T-T) | 8 - 35 °C |
| Security algorithms | WPS,WPS-PBC,WPA,WPS-PIN,WPA2 |
| Weight | 2.31 kg |
| Width | 993 mm |
| DC voltage range | 53.5 V |
| MIMO type | Single User MIMO |
| Product colour | White,Black |
| Service Set Identifier (SSID) features | SSID broadcast,SSID broadcast on/off |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 9176 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 5765 Mbit/s |
| 6 GHz | Yes |
Specific References
check_circle
check_circle